НОВИНИ

Росія заслуговує на окремі санкції за дії в Алеппо – Порошенко

Президент висловив занепокоєння гуманітарною ситуацією в Сирії.

Росія заслуговує на окремі санкції за дії в сирійському Алеппо. Про це заявив президент Петро Порошенко під час телефонної розмови з президентом Європейської Ради Дональдом Туском, інформує прес-служба глави держави.

Співрозмовники скоординували позиції напередодні засідання Європейської Ради, яке відбудеться 15 грудня в Брюсселі. 

Дональд Туск запевнив, що зробить все можливе для ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також сприятиме якнайшвидшому завершенню процедури надання українцям безвізового режиму.

Президент Порошенко наголосив, що розраховує на продовження санкцій ЄС проти Росії через невиконання нею Мінських домовленостей. Він також висловив занепокоєння гуманітарною ситуацією в Сирійському Алеппо і зазначив, що за такі дії Росія заслуговує на окремі санкції.

Читайте також: В Алеппо розгортається найкривавіший бій сирійської війни

Нагадаємо, сьогодні, 14 грудня, в Алеппо мало початися припинення вогню, домовленість про яке досягли урядові сили й антиурядові повстанці за посередництва Туреччини і Росії.

Сили режиму Башара Асада та шиїтське ополчення порушили режим припинення вогню, зробивши черговий наступ на схід Алеппо.

9 грудня Генеральна асамблея ООН прийняла резолюцію по Сирії, в якій вимагає негайного припинення військових дій і зняття облоги з Алеппо.