НОВИНИ

Мінекології анулювало 80% ліцензій перевірених підприємств, які працюють із небезпечними відходами

Загалом за три місяці Мінприроди перевірило 50 із 294 зареєстрованих суб’єктів господарювання

Протягом трьох місяців було перевірено близько 50 суб’єктів господарювання – у майже 80% випадків Мінекології було змушене анулювати видані раніше ліцензії, ще 20% отримали приписи про усунення виявлених порушень. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, передає прес-служба відомства.

«Загалом за три місяці Мінекології перевірило 50 із 294 зареєстрованих суб’єктів господарювання. Це – шоста частина. У 40 таких підприємств ліцензії анульовано. Це навіть не 50%, а всі 80%», - зазначив Міністр.

Як приклад він навів останні перевірки Комісії Мінекології у Миколаївській області.

«З 5 по 9 грудня проводились планові перевірки дотримання Ліцензійних умов у сфері поводження з небезпечними відходами на Миколаївщині. За результатами перевірок 7 підприємств у 4-х ліцензії анульовано і 3-м ліцензіатам надані приписи про усунення виявлених порушень», - розповів Міністр.

«Ми отримуємо неймовірний супротив з боку нечистого на руку бізнесу і тиск на співробітників Мінекології, які дотичні до перевірок ліцензіатів...», - резюмував Міністр.

Нагадаємо, у вересні поліція Донецької області відкрила кримінальне провадження через забруднення повітря у Маріуполі. Це сталося після того, як президент Петро Порошенко під час поїздки у Маріуполь 31 серпня доручив перевірити екологічну ситуацію в місті.