НОВИНИ

Меркель подзвонила Путіну з вимогою негайно встановити перемир'я в Алеппо

Німецький уряд також закликав до пошуку дипломатичних рішень.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель у телефонній розмові з президентом Росії Володимиром Путіним закликала його посприяти встановленню перемир'я в сирійському Алеппо.

Про це повідомив речник уряду Штеффен Зайберт у середу, 14 грудня, передає DW. З його слів, вона також закликала допустити волонтерів гуманітарних організацій до місцевого населення. 

"Ще не пізно запобігти подальшому беззмістовному кровопролиттю", - сказав Зайберт.

Німецький уряд також закликав до пошуку дипломатичних рішень та відновлення переговорів між сторонами конфлікту в Сирії.

Однак, додав Зайберт, уряд президента Башара Асада навряд чи піде на це з власної волі.

За совами Зайберта, Німеччина вважає Росію та Іран "відповідальними за те, щоби переконати режим Асада" відновити переговори.

Нагадаємо, сьогодні, 14 грудня, в Алеппо мало початися припинення вогню, домовленість про яке досягли урядові сили й антиурядові повстанці за посередництва Туреччини і Росії.

Сили режиму Башара Асада та шиїтське ополчення порушили режим припинення вогню, зробивши черговий наступ на схід Алеппо.

9 грудня Генеральна асамблея ООН прийняла резолюцію по Сирії, в якій вимагає негайного припинення військових дій і зняття облоги з Алеппо.