НОВИНИ

У США зняли фільм про українських хакерів, які ведуть боротьбу проти Росії

За сюжетом українські хакери, вдершись до кремлівської терористичної інформаційної мережі, викрадають з банківських рахунків гроші, призначені для найманців-терористів на Донбасі.

У США зняли повнометражний ігровий фільм про українських хакерів, які ведуть боротьбу з Росією. Стрічку «Ув’язни ведмедя» («Cage the Bear») створив незалежний американський продюсер, режисер і сценарист Адріян Городецький. Про це повідомляє Національна спілка кінематографістів України. 

"За сюжетом українські хакери, вдершись до кремлівської терористичної інформаційної мережі, викрадають з банківських рахунків гроші, призначені для найманців-терористів на Донбасі. Вони закликають усіх стати на боротьбу із путінським режимом. У відповідь ФСБ викрадає їхню подругу..." - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Києві презентували англомовний фільм "Гіркі жнива" про Голодомор в Україні

Прем’єра стрічки відбулася 11 листопада 2016 року на кінофестивалі у Редінгу (штат Пенсильванія, США).

У фільмі «Ув’язни ведмедя» зіграли Тарас Бурка, Марія Нестор, Дейв Вейдлер, Адріян Городецький та інші. Тривалість стрічки - 79 хвилин.

Виробництво здійснила кінокомпанія «Telligys Productions». Бюджет фільму – близько 35 тисяч доларів.

Нагадаємо, раніше в Україні заборонили показ німецького бойовика про торгівлю людьми. Причиною стало те, що у фільмі був позитивний образ працівника російської Федеральної служби безпеки.