НОВИНИ

Клімкін прокоментував розслідування у справі про спалення українського прапора в Польщі

На думку міністра, мова йде про усвідомлену провокацію.

У Польщі ретельно розслідують спалення прапора України під час ходи з нагоди 98-ї річниці незалежності, але вже є підстави вважати цей інцидент провокацією. Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Ми дуже пильно за цим стежимо, з точки зору ставлення до українців в суспільстві, що важливо не стільки на політичному, а більше побутовому рівні. Зараз ми якогось загрозливого сплеску не бачимо. Навіть нашумілий випадок зі спаленням українського прапора поляки зараз ретельно розслідують, і станом на сьогодні ми схильні вважати, що це була усвідомлена провокація - це було зроблено просто перед камерою, дуже показово, з конкретною метою організувати провокацію", - сказав Клімкін.

Як повідомлялося, 11 листопада у Варшаві під час Маршу Незалежності група радикалів в масках демонстративно спалила прапор України.

15 листопада посол Польщі в Україні Ян Пєкло висловив думку, що спалення прапора було проросійської провокацією з метою зіпсувати взаємини між громадянами двох країн.