НОВИНИ

Бої в Алеппо тривають попри заяви Росії про припинення вогню – правозахисники

Інформацію про обстріли та військові літаки у небі підтверджують і жителі районів, у яких ведуться бойові дії.

Зіткнення між силами сирійського режиму та повстанцями не припинялися, незважаючи на заяву Росії про припинення вогню в сирійському Алеппо. Про це в п'ятницю, 9 грудня, повідомляє розташований в Лондоні Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини, передає dpa.

Інформацію про обстріли та військові літаки у небі підтверджують і жителі районів, у яких ведуться бойові дії, повідомляє агентство. Представник збройного угрупування "Нур аль-Дін іль-Зенкі" також заявив про обстріли з артилерії та авіаудари, незважаючи інформацію про перемир'я.

Напередодні глава міністерства закордонних справ РФ Сєргєй Лавров повідомив, що сирійська армія припинила бойові дії у східному Алеппо. Цього ж дня Лавров повідомив, що США і РФ досягли домовленості про зустріч військових експертів і дипломатів 10 грудня в Женеві для завершення роботи над документом, який передбачає виведення сирійських повстанців зі східного Алеппо.

За словами голови міської ради східної частини сирійського міста Алеппо Бріти Хаджи Хассана, протягом останніх 26 днів, під час яких сирійська армія та її союзники здійснюють активний наступ на контрольовану повстанцями східну частину міста, загинуло більше 800 осіб. Ще близько 3,5 тисячі осіб протягом цього періоду часу отримали поранення.