НОВИНИ

Трамп зізнався, що радиться із Обамою щодо деяких призначень

За словами прес-секретаря Білого дому, Обама, "звичайно, радий, що може надати пораду й допомогу, яка може виявитися корисною для майбутньої адміністрації".

Обраний президент США Дональд Трамп визнав що звертається за порадами до нинішнього президента Барака Обами стосовно деяких призначень у новій адміністрації та враховує думку діючого глави Білого дому. Про це Трамп заявив під час участі у одній з програм центрального телеканалу NBC.

"Я запитував його (президента Обаму – ред.), що він думає про одного та іншого. Я сприймаю його рекомендації дуже серйозно", - зауважив Трамп.

При цьому він зізнався, що по деяких кандидатах, яких обраний президент збирається призначити, і в одному випадку вже призначив, Обама був високої думки.

У Білому домі підтверджують, що між Трампом і Обамою відбулося "принаймні, кілька розмов". Водночас, деталі цих дискусій не розкриваються.

"Президент відповідає на запити й телефонні дзвінки від обраного президента", - зауважив з цього приводу речник Білого дому Джош Ернест.

Він підкреслив, що Обама, "звичайно, радий, що може надати пораду й допомогу, яка може виявитися корисною для майбутньої адміністрації".

Нагадаємо, обраний президент США Дональд Трамп став "Людиною року" за версією журналу Time.