НОВИНИ

Кабмін затвердив порядок виплат родинам військових, що перебувають у полоні

Також уряд доручив Міністерству оборони здійснити перерахунок розміру грошового забезпечення військовослужбовців, захоплених у полон.

Уряд затвердив порядок виплати грошового забезпечення родинам військовослужбовців, захоплених у полон, а також інтернованих у нейтральних державах чи зниклих безвісти. Відповідну постанову №884 уряд ухвалив 30 листопада.

Документ передбачає, що виплата грошового забезпечення здійснюється з дня захоплення військовослужбовців членам їхніх сімей за заявою на ім’я командира (начальника, керівника) військової частини. Кошти перераховуватимуть до повного з’ясування обставин захоплення військовослужбовців.

Читайте також: Зустріч у "нормандському форматі": Україна наполягала на звільненні заручників до Різдва

Крім того, відповідно до затвердженого порядку, за цими військовослужбовцями зберігаються виплати в розмірі посадового окладу за останнім місцем служби, окладу за військовим званням, надбавки за вислугу років, інших щомісячних додаткових виплат.

Також уряд доручив Міністерству оборони, іншим центральним органам виконавчої влади, що здійснюють керівництво військовими формуванням, здійснити перерахунок розміру грошового забезпечення військовослужбовців, захоплених у полон, а також інтернованих у нейтральних державах або зниклих безвісти.

Нагадаємо, за даними Служби безпеки України, в полоні на окупованому Донбасі перебувають у заручниках 109 українських громадян, ще дев'ятеро - на території РФ, з них відомо про місцеперебування 57 осіб.