НОВИНИ

РФ перекинула до Сирії дивізіон зенітної ракетної системи С-300

Дивізіон С-300 може включати кілька батарей.

Російські військові розмістили в Сирії дивізіон зенітної ракетної системи С-300. Про це повідомив заступник міністра оборони РФ генерал армії Дмітрій Булгаков.

Раніше в Міноборони РФ офіційно заявляли про те, що в сирійський Тартус була спрямована батарея цієї ЗРС, дивізіон С-300 може включати кілька батарей.

"Для розміщення зенітного ракетного дивізіону С-300 в 720-му пункті матеріально-технічного забезпечення в Тартусі бло побудоване повноцінне військове містечко з усією необхідною інфраструктурою", – сказав Булгаков.

У жовтні в російському військовому відомстві повідомляли, що С-300 була направлена ​​в САР для забезпечення безпеки військово-морської бази в Тартусі і кораблів оперативного з'єднання ВМФ РФ, що перебувають у прибережній зоні.

Експерт у сфері ППО раніше повідомляв російським ЗМІ, що в Тартус спрямована батарея новітньої системи ППО С-300В4, яка забезпечить захист від ракет і атак авіації на великій дальності. Також повідомлялося, що начебто для оборони російської військової бази Хмеймім в Сирії задіяна зенітна ракетна система С-400 "Тріумф".

6 жовтня офіційний представник Міноборони Ігор Конашенков заявив, що сирійська армія відновила технічний стан систем ППО, у неї є ефективні зенітні ракетні комплекси С-200, "Бук" і інші системи ППО.

Як повідомлялося, раніше Росія розгорнула в анексованому Криму зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С».