НОВИНИ

Прикордонники відреагували на повідомлення про затримання українських військових у РФ

За словами Слободяна, ідеться про маніпуляцію фактами.

Повідомлення російських ЗМІ про двох українських військових є маніпулюванням фактами з метою дискредитації країни. Про це заявили в Держприкордонслужбі України.

"Ця ситуація є ще одним елементом гібридної інформаційної війни РФ проти України. Вони намагаються дискредитувати військовослужбовців як ЗСУ, так і Держприкордонслужби. В даному випадку відбувається чітка маніпуляція фактами", - сказав помічник керівника Держприкордонслужби України Олег Слободян.

Раніше в російських ЗМІ з'явилася інформація про затримання у Ростовській області нібито двох військовослужбовців прикордонних військ України Олега Данилюка і Богдана Білозерова.

Як зазначив Слободян, Данилюк свого часу був мобілізований, але з квітня цього року демобілізований і наразі жодного стосунку до Держприкордонслужби України не має.

Інший затриманий був засуджений і перебуває в розшуку українськими правоохоронними органами.

"Він теж не має жодного стосунку до Держприкордонслужбі України", - наголосив Слободян.

Як відомо, це не перше повідомлення про затримання. Так, раніше у ФСБ Росії заявили про затримання на території окупованого Криму в Севастополі "учасників диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки Міноборони України". Згодом стало відомо про арешт у Криму ще двох начебто "українських диверсантів". Однак у Міноборони запевнили, що затримані в Криму нібито українські диверсанти не є діючими військовослужбовцями і перебували на території півострова ще до його окупації Росією.