НОВИНИ

Єврокомісія запропонувала стратегію лідерства в області "чистої" енергетики

Євросоюз повинен скоротити свою емісію CO2 щонайменше на 40% до 2030 року.

Європейська комісія представила пакет заходів, спрямованих на підтримку конкурентоспроможності ЄС у рамках змін на світових енергетичних ринках на користь переходу до "чистої" енергетики.

Про нову ініціативу ЄС на прес-конференції в Брюсселі розповів заступник голови Єврокомісії з енергетичного союзу Марош Шефчович.

 

Пропозиції пакету включають три основні цілі: пріоритет енергетичної ефективності, висування ЄС у світові лідери в галузі відновлювальних видів енергії і створення прийнятних для споживача умов енергопостачання.

Пропозиції ЄК стосуються всіх секторів, пов'язаних з "чистою" енергетикою: наукових досліджень та інновацій, напрацьованого досвіду, будівництва, промисловості, транспорту, цифровий області, фінансів - і це тільки деякі з них.

Як зазначається в матеріалах Єврокомісії, ЄС повинен очолити перехід до "чистої" енергетики, а не просто адаптувавтися до неї.

Тому Євросоюз зобов'язався скоротити свою емісію CO2 щонайменше на 40% до 2030 року, модернізуючи економіку ЄС, створюючи робочі місця і забезпечуючи економічне зростання в інтересах усіх європейських громадян.

Нагадаємо, раніше Єврокомісія запропонувала створити Європейський оборонний фонд в рамках нової стратегії безпеки спільноти.