НОВИНИ

Аваков прокоментував блокування доставки екс-беркутівців до суду

Правоохоронці не збираються вступати в силовий конфлікт із протестувальниками.

Міністерство внутрішніх справ не буде вступати в конфлікт із активістами під Лук'янівським СІЗО, натомість правоохоронці обіцяють доставити екс-працівників спецпідрозділу "Беркут" до зали Святошинського райсуду Києва, як тільки з'явиться технічна можливість. Про це у Facebook повідомив глава МВС Арсен Аваков.

"МВС не буде брати участь у черговій провокації московської маріонетки і вступати у силовий конфлікт із протестувальниками. Тим більш, що точка зору і мотиви цих людей нам зрозумілі і багато у чому ми їх поділяємо", – написав Аваков.

Водночас він додав, що Національна поліція та Нацгвардія забезпечать доставку підсудних у суд, як тільки буде технічна можливість.

Як повідомлялося, 25 листопада судове засідання у Святошинському райсуді Києва, де мали допитати президента-втікача Віктора Януковича, розпочалося без обвинувачених екс-беркутівців, їхній виїзд із СІЗО заблокували активісти. У зв'язку з цим суд оголосив 20-хвилинну перерву. Після перерви суд прийняв рішення про перенесення засідання на 28 листопада.