Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
23 листопада, 2016 12:19   ▪   Версія для друку

Уряд в рамках дерегуляції скасував майже 400 нормативних актів

На думку прем'єр-міністра, скасовані постанови і нормативно-правові акти надмірно зарегулювали діяльність підприємців.

Кабінет міністрів України в рамках процесу дерегуляції скасував дію 367 регуляторних актів, що стосуються різних сфер ведення бізнесу в Україні. Відповідне рішення було оформлене однією постановою уряду і прийнято одноголосно на засіданні Кабміну у середу, 23 листопада.

Крім того, голова уряду Володимир Гройсман за пропозицією міністра юстиції України Павла Петренко доручив сформувати міжвідомчу робочу групу, яка повинна проаналізувати можливість скасування додаткового пакету регуляторних актів, прийнятих раніше на рівні міністерств і відомств.

"Даю доручення... Місяць, і ми приймаємо ще один пакет рішень, що руйнують зарегульованість на рівні міністерств", - сказав Гройсман.

На думку прем'єра, скасовані постанови і нормативно-правові акти надмірно зарегулювали діяльність підприємців.

"Сьогодні приклад рішення, яке дозволить нам просунутися в рейтингу легкості ведення бізнесу на 10 позицій", - сказав він.

Глава уряду підкреслив, що це буде стосуватися всіх сфер, в яких таке зайве регулювання стримує розвиток бізнесу і створює корупційні ризики.

"Ми будемо все пачками скасовувати, а якщо міністерство хоче якусь регуляцію залишити, то нехай з трибуни це пояснить", - заявив Гройсман.

Нагадаємо, на початку листопада Кабінет міністрів України вніс до Верховної Ради законопроект №5368 "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні)".

Крім того, на своєму засіданні 26 жовтня Кабінет міністрів України затвердив законопроект про внесення поправок до Бюджетного, Митного і Податкового кодексів.


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено