НОВИНИ

Луценко передав прокуророві Міжнародного суду в Гаазі матеріали щодо агресії РФ

Сторони обговорили перспективи спільного розслідування злочинів щодо учасників мирного протесту на Майдані, військових злочинів та злочинів проти людяності на Донбасі та в Криму.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко передав прокуророві Міжнародного кримінального суду Фату Бенсуде в Гаазі матеріали щодо агресії Російської Федерації в Криму і на Донбасі. Про це він повідомив у Facebook.

«На зустрічі з прокурором Міжнародного кримінального суду в Гаазі подякував за чітку позицію з визнання російської агресії в Криму і на Донбасі. Рішення Путіна відкликати підпис під Римським статутом - найкраще свідчення високого авторитету Міжнародного кримінального суду», - зазначив Луценко.

«Наша делегація обговорила перспективи спільного розслідування злочинів щодо учасників мирного протесту на Майдані, військових злочинів та злочинів проти людяності на Донбасі та в Криму як нерозривного ланцюгу злочинів державної мафії Януковича та його кремлівських покровителів. Пані прокурор Фату Бенсуда підкреслила цінність інформації, наданої ГПУ та заявила про значний прогрес у нашій співпраці», - підсумував генпрокурор.

Нагадаємо, раніше Міжнародний кримінальний суд кваліфікував анексію Криму як міжнародний збройний конфлікт між Україною і Росією.