НОВИНИ

Затриманий на хабарі посадовець Львівської міськради оскаржує рішення суду

Юрій Голець, якого 17 листопада затримали на хабарі у 80 тис. грн, подав апеляційну скаргу.

Начальник житлово-комунального управління Львівської міськради Юрій Голець, затриманий під час отримання хабаря, подав апеляційну скаргу на рішення суду щодо обрання йому запобіжного заходу. Про це повідомили у прес-службі управління СБУ у Львівській області.

«Начальник управління ЖКГ Львівської міськради Юрій Голець, якого 17 листопада затримали на хабарі у 80 тис. грн, подав апеляційну скаргу. Затриманий перебуває під вартою в ізоляторі тимчасового тримання, хоч Шевченківський суд Львова визначив для нього можливість внесення застави у розмірі 2 мільйонів гривень», - зазначила речниця управління Мирослава Клячківська.

17 листопада співробітники військової прокуратури Західного регіону разом з СБУ затримали у Львові начальника управління житлового господарства Львівської міської ради Юрія Гольця за підозрою в отриманні хабара у 80 тисяч гривень. За фактом події правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Раніше Львівська обласна прокуратура оголосила Юрію Гольцю підозру у справі щодо незаконного поводження з побутовими відходами на Грибовицькому міському сміттєзвалищі. Чиновника від роботи не усунули, а суд ухвалив рішення про запобіжний захід стосовно нього у вигляді особистого зобов’язання.

19 листопада Шевченківський суд Львова обрав запобіжний захід для Гольця - утримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 2 мільйонів гривень.