НОВИНИ

Українська стрічка стала найкращим іноземним фільмом на фестивалі в Лондоні

Цьогоріч "Моя бабуся Фанні Каплан" був визнаний найкращою повнометражною стрічкою на Одеському міжнародному кінофестивалі.

Український фільм "Моя бабуся Фанні Каплан" нагороджений призом за "Найращий іноземний фільм" на фестивалі Crystal Palace International Film в Лондоні. Про це повідомляється на сторінці стрічки у Facebook.

Фільм знімали в Україні та Франції. В основі сюжету - журналістське розслідування, яке відбувається в наші дні. У паризькому передмісті Сент-Женев'єв де Буа, в Російському домі доживає останні дні старий, головна цінність якого - щоденник його бабусі Фанні Каплан. З цього щоденника київська журналістка Марина дізнається історію "сліпої" любові Фанні Каплан до людини на ім'я Віктор Гарскій.

Кінопроект "Моя бабуся Фанні Каплан" (ТОВ "Гагарін Медіа", режисер - Олена Дем'яненко, автор сценарію - Дмитро Томашпольський) - переможець відкритих презентацій четвертого конкурсного відбору для Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2013-2014 роки.

Цей фільм був визнаний найкращою повнометражною стрічкою на Одеському міжнародному кінофестивалі в цьому році. Він також отримав нагороду в номінації Найкращий актор національного конкурсу.

Нагадаємо, у вересні 2013 року фільм "Моя бабуся Фанні Каплан" отримав третю премію фестивалю "Кіношок".