НОВИНИ

У МВС повідомили про заходи безпеки до річниці Революції гідності

У Києві до охорони громадського порядку залучать 6000 правоохоронців.

У період відзначення третьої річниці Революції гідності 21-22 листопада громадський порядок у Києві охоронятимуть 6000 правоохоронців, по всій Україні – 15 000. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк на своїй сторінці в Facebook.

"21-22 листопада, в період відзначення третьої річниці Революції гідності, під час проведення масових заходів рівень терористичної загрози в столиці залишається підвищеним", - заявив він.

За його словами, до охорони громадського порядку будуть залучені  спецпідрозділи Національної поліції, Національної гвардії та кінологічна служба. Крім того, створено оперативний резерв МВС, котрий буде негайно залучений у разі виникнення позаштатних ситуацій. "В місцях проведення заходів і місцях масового скупчення людей 21 листопада будуть встановлені рамки з металошукачами, наряди поліцейських з металодетекторами, працюватимуть кінологи та оперативники в цивільному", - попередив радник міністра.

Шкіряк не виключає, що для здійснення провокативних дій може використовуватись патріотична риторика і гасла. "На жаль, за оперативною інформацією, російські спецслужби та внутрішні антидержавні, деструктивні сили не полишають намірів здійснення провокацій в святий для кожного патріота України день - День Гідності і Свободи", - наголосив радник главі МВС.

За його словами, правоохоронці перебуватимуть в режимі посиленого несіння служби до 24-25 листопада.

Раніше повідомлялось, що У зв'язку із запланованими заходами до третьої річниці Революції Гідності в понеділок, 21 листопада, можливі зміни в роботі станцій київського метрополітену, зокрема, станції метро "Хрещатик".

Крім того, у зв'язку з масовими акціями 21 листопада буде обмежено рух автотранспорту деякими центральними вулицями Києва.

Як відомо, 21 листопада в Україні відзначатимуть День Гідності та Свободи.

Нагадаємо, 15 листопада у Києві перекривали вулицю Хрещатик і частково Інститутську. Відповідні заходи правоохоронці вживали для уникнення провокацій під час проведення масових заходів.