НОВИНИ

Начальника управління ЖКГ Львівської міськради затримали на хабарі

У цій же справі тривають обшуки у кабінеті першого заступника міського голови.

У четвер, 17 листопада, працівники військової прокуратури затримали начальника управління житлового господарства Львівської міської ради Юрія Гольця за підозрою в отриманні хабара розміром 90 тис. грн. Про це повідомив львівський сайт Варіанти, посилаючись на анонімне джерело у правоохоронних органах.

За інформацією Варіантів, Юрій Голець нібито вимагав 800 тис. грн в якості хабара, але затримали його під час передачі 90 тис. грн. Цю інформацію підтверджує ZAXID.NET із посиланням на працівницю прес-служби військової прокуратури Західного регіону Юлію Галущак.

«Можемо наразі підтвердити, що в приміщенні міськради тривають обшуки. Одного з працівників міськради затримали під час дачі 90 тис. грн хабара. Деталей більше не можемо розголошувати, щоб не зашкодити слідству», – розповіла Юлія Галущак.

Пізніше у Службі безпеки підтвердили затримання. Повідомляється, що чиновник регулярно отримував "відкат" від комерційної структури за сприяння в укладанні договорів на роботи з капітального ремонту будинків та благоустрою міста. Співробітники спецслужби з’ясували, що за вже укладені угоди на майже 2 млн грн посадовець вимагав 5-8% від суми залежно від різновиду робіт. Задокументовано також домовленість начальника управління з бізнесменами посприяти підписанню нових договорів на 8 млн грн.

За цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Також у цей же час у Львівській міськраді тривають обшуки у кабінеті першого заступника міського голови Віктора Пушкарьова. За словами Юлії Галущак, ці обшуки відбуваються у тій же справі, у якій затримали Юрія Гольця.

У прес-службі Львівської мерії наразі не коментують цю інформацію.

Нагадаємо, Генпрокуратура та поліція проводили обшуки у приміщенні Львівської міської ради у зв'язку з підозрою службовців у завданні збитків державі. Досудове розслідування встановило, що службові особи міської ради уклали з суб’єктом господарювання договір купівлі-продажу земельної ділянки за ціною 52 млн грн, не зважаючи на те, що нормативно-грошова оцінка даної земельної ділянки складала 140 млн грн, чим заподіяли збитки в особливо великих розмірах. У міськраді заявили, що купівля земельної ділянки для будівництва індустріального парку відбулася через відкритий конкурс.