НОВИНИ

МакКейн закликав Трампа не довіряти колишньому агенту КДБ Путіну

З його слів, Путін перетворив свою країну на тиранію, вбиваючи своїх політичних супротивників.

Сенатор-республіканець Джон Маккейн закликав Трампа не довіряти колишньому агенту КДБ Путіну, який, з його слів, перетворив свою країну на тиранію, передає прес-служба сенатора.

«У зв’язку з переходом президентської влади в США до нової адміністрації, Путін сказав, що він хоче поліпшити відносини зі Сполученими Штатами. Ми повинні довіряти таким заявам настільки, наскільки й іншим заявам, зробленим колишнім агентом КДБ, який завів свою країну в тиранію, вбиваючи своїх політичних супротивників. Він напав на своїх сусідів, погрожував союзникам Америки і намагався втрутитися у вибори в Америці», - сказав він.

Сенатор заявив, що остання спроба Обами поліпшити відносини з Росією завершилися вторгненням Путіна в Україну і військовою інтервенцією на Близькому Сході. І ціною «перезавантаження» відносин для США може стати «співучасть бійні сирійського народу разом з Путіним та Асадом».

«Путін знову приєднався до Башара Асада в його варварській війни проти сирійського народу, відновивши масштабні повітряні і ракетні удари росіян в Ідлібі та Хомсі. Скоро може статися ще одне жорстоке напад на Алеппо», – заявив МакКейн.

Раніше американський сенатор-республіканець від штату Аризона Джон Маккейн заявляв, що адміністрація Обами вибірково застосовує санкції проти Росії.