НОВИНИ

Спалення прапора України у Варшаві було проросійською провокацією – посол Польщі

На думку дипломата, подібні провокації відбуватимуться і надалі.

Спалення прапора України у Варшаві - проросійська провокація, спланована з метою зіпсувати взаємини між громадянами двох країн. Про це заявив посол Польщі в Україні Ян Пєкло.

"Це була чиста провокація, створена проросійським середовищем у Польщі. І я думаю, що такі провокації ще будуть. Росія намагається антагонізувати поляків і українців, намагається розділити нас", - заявив Пєкло.

На його думку, Росія намагається дестабілізувати не лише Україну.

"Росія робить усе, щоб дестабілізувати не лише Україну, а й ЄС. Поляки знають Росію і знають російську методологію. Але гібридна війна - це загроза", - сказав Пєкло.

Він також зазначив, що Польща як і раніше виступає за збереження санкцій щодо РФ до тих пір, поки не будуть виконані Мінські домовленості.

Нагадаємо, 11 листопада радикально налаштовані молодики із закритими обличчями під час Маршу незалежності у Варшаві на 98-у річницю незалежності Польщі спалили державний прапор України.

У свою чергу, у посольстві України в Польщі заявили, що засуджують спалення державного прапора України на Марші незалежності у Варшаві й очікують від польської сторони реакції на цей інцидент і покарання зловмисників.

Представники канцелярії президента Польщі та уряду РП заявили, що відповідальність за спалення українського прапора під час Маршу незалежності у Варшаві мають нести його організатори.