НОВИНИ

Заступниця Авакова судитиметься зі ЗМІ через скандальні публікації про її особисте життя

Чоловік Дєєвої наголосив, що в журналістів "немає права втручатися в приватне життя".

Заступниця міністра внутрішніх справ із питань євроінтеграції Анастасія Дєєва буде судитися зі ЗМІ через скандальні публікації про її особисте життя. Про це повідомив її чоловік Георгій Дєєв у Facebook.

"Хочу звернутися до тих, хто реалізував це цькування, засноване на системному зливі й на міксі особистих знімків із фейковими. Усі ці ЗМІ, з дивними доменами типу in.ua, будуть зазначені в судовому позові", – написав він.

"І ні, я не тішу себе надією виграти суд, я просто буду відстоювати честь моєї дружини. Тому що у вас немає права втручатися в наше приватне життя", – заявив Дєєв.

Нагадаємо, 10 листопада стало відомо, що Кабінет міністрів України призначив Анастасію Дєєву заступником міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції. Це призначення викликало неабиякий резонанс серед користувачів соціальних мереж.

Після цього міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прокоментував призначення своєї заступниці, запевнивши, що воно відбувалося з урахуванням співбесід та проведення спецперевірки.