Польські націоналісти побили паліїв, які минулої п’ятниці, 11 листопада, під час Маршу незалежності у Варшаві спалили український прапор.

Про це повідомляється на інтернет-порталі так званих «польських незалежних націоналістів». Інформацію про побиття також особисто підтвердив у відеоролику, розміщеному на каналі Youtube, постраждалий.

 

Автори листу пишуть, що наругу над прапором вчинили представники організації "Національна вільна Польща" (NWP). У представників організації відібрали пропори, а їх лідера, Дам'яна Бенька, повалили на землю.

Зазначається, що такі дії були протестом проти організації, яка підтримує російський імперіалізм і поширюють шовінізм проти "братнього українського народу".

Як повідомлялося, радикально налаштовані молодики із закритими обличчями під час Маршу незалежності в п’ятницю у Варшаві на 98-у річницю незалежності Польщі спалили державний прапор України.

В свою чергу, у посольстві України в Польщі заявили, що засуджують спалення державного прапора України на Марші незалежності у Варшаві й очікують від польської сторони реакції на цей інцидент і покарання зловмисників.

Представники канцелярії президента Польщі та уряду РП заявив, що відповідальність за спалення українського прапора під час Маршу незалежності у Варшаві мають нести його організатори.