НОВИНИ

У Польщі побили паліїв українського прапора під час Маршу незалежності

Зазначається, що такі дії були протестом проти організації, яка проти "братнього українського народу".

Польські націоналісти побили паліїв, які минулої п’ятниці, 11 листопада, під час Маршу незалежності у Варшаві спалили український прапор.

Про це повідомляється на інтернет-порталі так званих «польських незалежних націоналістів». Інформацію про побиття також особисто підтвердив у відеоролику, розміщеному на каналі Youtube, постраждалий.

 

Автори листу пишуть, що наругу над прапором вчинили представники організації "Національна вільна Польща" (NWP). У представників організації відібрали пропори, а їх лідера, Дам'яна Бенька, повалили на землю.

Зазначається, що такі дії були протестом проти організації, яка підтримує російський імперіалізм і поширюють шовінізм проти "братнього українського народу".

Як повідомлялося, радикально налаштовані молодики із закритими обличчями під час Маршу незалежності в п’ятницю у Варшаві на 98-у річницю незалежності Польщі спалили державний прапор України.

В свою чергу, у посольстві України в Польщі заявили, що засуджують спалення державного прапора України на Марші незалежності у Варшаві й очікують від польської сторони реакції на цей інцидент і покарання зловмисників.

Представники канцелярії президента Польщі та уряду РП заявив, що відповідальність за спалення українського прапора під час Маршу незалежності у Варшаві мають нести його організатори.