Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
14 листопада, 2016 08:30   ▪   Версія для друку

Порошенко схвалив створення Ради з розвитку громадянського суспільства

Координаційна Рада працюватиме на безоплатній основі.

Президент України Петро Порошенко підписав указ №487 / 2016 про створення координаційної Ради з розвитку громадянського суспільства. Про це йдеться на офіційному сайт глави держави.

Зазначається, що основними завданнями Ради будуть сприяння налагодженню конструктивної взаємодії державних органів, органів місцевого самоврядування з організаціями цивільного суспільства, у тому числі щодо впровадження Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 - 2020 роки.

Крім того, Рада займеться формуванням сприятливого середовища для посилення ролі громадянського суспільства, залучення його потенціалу організацій у процеси формування і реалізації державної, регіональної політики.

Разом з тим, координаційна Рада має право запитувати та отримувати від державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадських об'єднань необхідні інформацію, документи і матеріали. А також залучати до опрацювання окремих питань представників державних органів.

Повідомляється, що координаційна Рада утворюється у складі двох співголів та інших членів. Склад формується з представників Кабінету Міністрів України, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, наукових установ, а також представників організацій громадянського суспільства.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради проект закону "Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами" (Стамбульська конвенція).


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено