НОВИНИ

Аваков прокоментував призначення своєї заступниці з питань євроінтеграції

Кандидатура Дєєвої викликала неабиякий резонанс серед користувачів соціальних мереж.

Призначення заступниці міністра внутрішніх справ Анастасії Дєєвої відбувалося з урахуванням співбесід та проведення спецперевірки. Про це в Facebook повідомив глава МВС Арсен Аваков.

«Призначення на посаду пройшло через Кабінет міністрів, з урахуванням низки співбесід та проведеної спецперевірки. Ті, хто говорить про порушення в процесі призначення - не розібралися», - написав він. За його словами, Дєєва буде займатися в МВС координацією міжнародних проектів.

«Після консультацій всередині, в тому числі і з ключовими іноземними партнерами, зі складу нашого проектного офісу ми визначили лідера - Анастасію Дєєву, дівчину, яка, на наш погляд зможе оптимально супроводжувати поточні проекти, координувати проектний офіс під стратегічним керівництвом міністра, здійснювати комунікацію з іноземними партнерами», - зазначив Аваков.

Він також наголосив, що його цілковито влаштовує це призначення.

«Освіта Дєєвої. Диплом бакалавра з відзнакою - Київський університет Шевченка, магістерський диплом із чудовими результатами. Вільне володіння англійською, французькою... Півтора року чорнової роботи в нашому проектному офісі реформ. Висока працездатність і комунікабельність. Не потрібно нічого пояснювати і вводити в курс справи - про все знає і з усіма знайома. Для тієї функції, заради якої ми намітили мати цього зам міністра - для мене все ок», - підсумував Аваков.

Нагадаємо, 10 листопада стало відомо, що Кабінет міністрів України призначив Анастасію Дєєву заступником міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції. Це призначення викликало неабиякий резонанс серед користувачів соціальних мереж.