НОВИНИ

Нацполіція і Нацгвардія із 14 листопада переходять на посилений режим несення служби

У Києві можуть перекриватися вулиці, може бути обмежено рух у зв'язку з масовим скупченням людей.

Із 14 листопада підрозділи Нацполіції і Нацгвардії переходять на посилений режим несення служби. Про це заявив радник глави МВС Зорян Шкіряк.

"Ми повністю підтримуємо позицію наших колег з СБУ. Все, що сьогодні було заявлено, лягає в канву оприлюдненого листування Владіслава Суркова для тих, хто ще не зрозумів, що все це відповідає дійсності. У цей період існує підвищена терористична загроза, зокрема в Києві та кількох регіонах, про які ми повідомимо пізніше. Із 14 листопада підрозділи Нацполіції і Нацгвардії переходять на посилений режим несення служби. У період проведення акцій і мітингів, Національною поліцією та СБУ будуть задіяні всі сили і заходи зі зриву будь-яких спроб дестабілізації ситуації в Україні. Будуть використовуватися металошукачі і задіяні оперативні заходи", – заявив Шкіряк.

За його словами, у цей період у Києві можуть перекриватися вулиці, може бути обмежено рух у зв'язку з масовим скупченням людей (15-25 листопада).

Нагадаємо, у Службі безпеки України інформують, що перший етап реалізації розробленого Росією плану дестабілізації ситуації в Україні з метою оголошення дострокових парламентських виборів запланований на 15 листопада з всеукраїнської акції протесту банківських вкладників. Також в СБУ повідомили, що одночасно з дестабілізацією в Києві Росія планує загострення і на фронті. Водночас у СБУ запевняють, що мають план протидії намірам РФ дестабілізувати ситуацію в Україні.

Раніше повідомлялося, що СБУ викрила плани РФ щодо дестабілізації ситуації в 15 регіонах України.