НОВИНИ

ДПСУ заборонила в'їзд в Україну ще двом російським акторам

Громадяни РФ відмовилися від присутності в суді та залишили територію України.

Державна прикордонна служба заборонила в’їзд в Україну на три роки двом російським акторам – Ніколаю Добриніну і Людмілє Артємьєвій. Про це інформує прес-центр ДПСУ.

«Вчора пізно ввечері в залізничному пункті пропуску «Харків- пасажирський», під час паспортного контролю пасажирів, які слідували поїздом до Москви, співробітники Держприкордонслужби перевірили інформацію про можливе порушення громадянами РФ, Добриніним М.М. та Артем`євою Л.В. (російські актори театру та кіно) законодавства України в частині, що стосується перетину державного кордону України через недіючі пункти пропуску та перебування на тимчасово окупованих територіях», – йдеться у повідомленні.

«Прикордонники встановили, що такі факти дійсно мали місце. У зв’язку з цим, на підставі ст. 204-2 КУпАП (Порушення порядку в’їзду/виїзду на/з ТОТУ) та ст. 13 ЗУ «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» відносно даних громадян РФ було складено протокол про адміністративне порушення за ст.204-2 КУпАП та заборонено їм в’їзд в Україну терміном на 3 роки», – зазначили в ДПСУ.

Громадяни РФ відмовилися від присутності в суді та залишили територію України.

Раніше Служба безпеки України заборонила на 5 років в'їзд в Україну громадянці РФ Наталії Поривай, відомої як співачка Наташа Корольова. Крім цього, ДПСУ заборонила в'їзд в країну строком на три роки громадянці РФ Крістінє Саркісян (виконавиця в стилі R & B, Soul, яка виступає під псевдонімом KristinaSi).

Як повідомила 5 листопада нардеп Ольга Червакова, Служба безпеки України заборонила в'їзд 140 діячам культури РФ, в тому числі – 50-тьом – починаючи з грудня минулого року.