НОВИНИ

МЗС відреагувало на висловлювання польського консула про Бандеру

Із дипломатом провели "виховну бесіду".

Міністерство закордонних справ України відреагувало на висловлювання Генерального консула Польщі у Львові Вєслава Мазура про Степана Бандериу. Про це в Facebook написав народний депутат Олег Мусій.

«На мою вимогу оголосити Генерального консула Республіки Польща у Львові Вєслава Мазура персоною нон ґрата в Україні за його висловлювання щодо Степана Бандери, МЗС провело з ним «виховну бесіду». Мазур визнав свою неправоту і запевнив, що антиукраїнська риторика більше не повториться (із суттєвою приміткою – не залежно від його переконань). МЗС відслідковує його дії і заяви, щоб визначити чи доцільно Мазура затверджувати Генконсулом Польщі у Луцьку», - йдеться у повідомленні депутата.

Читайте також: У Польщі телеведучого просять притягнути до кримінальної відповідальності за образу українців

Мусій також виклав копію відповіді дипломатичного відомства.

Нагадаємо, що невдоволення викликали заяви пана Мазура, зроблені ним у Сеймі під час засідання комітету, на якому затверджувалася його кандидатура. Мазур назвав Степана Бандеру «бандитом», заявивши, що «українці мало знають історію».

Читайте також: Глави МЗС України та Польщі домовилися про організацію спільної роботи істориків над питанням Волинської трагедії