НОВИНИ

У МВС пояснили, коли приймуть остаточне рішення щодо керівника Нацполіції у Черкаській області

МВС і Нацполіція наголошують, що не будуть піддаватися тискові і керуватися емоціями при прийнятті кадрових рішень.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе обговорили ситуацію, що склалася після призначення керівництва Головного управління Нацполіціїї у Черкаській області. Про це інформує прес-центр МВС.

«Міністр внутрішніх справ і голова Нацполіції запрошують громадськість Черкащини для обміну думками з цього приводу, представлення позицій та висловлення аргументів, після чого і буде прийняте остаточне рішення про призначення керівництва ГУНП Черкаської області»,  – йдеться у повідомленнію

МВС і Нацполіція наголошують, що не будуть піддаватися тискові і керуватися емоціями при прийнятті кадрових рішень, але, водночас, для них важлива співпраця із громадськістю і готовність прислухатися до аргументів.

Нагадаємо, у Черкасах 4 листопада представники місцевих організацій "Автомайдану", "Азова" та "Самооборони" заблокували призначення нового керівника ГУ Національної поліції в області Валерія Лютого, а під будівлею головного управління запалили шини та зайшли всередину.

За даними учасників мітингу, Лютий був радником Кернеса і отримав низькі бали під час атестації. Глава Нацполіції Хатія Деканоідзе заявила, що думку громадськості візьмуть до уваги.