НОВИНИ

Путін провів таємну зустріч із Януковичем щодо Манафорта – Newsweek

Президент РФ начебто допитувався, чи є докази, що американський політолог Пол Манафорт отримував платежі від Партії регіонів, коли працював в Україні.

Президент РФ Владімір Путін таємно зустрічався у Волгограді з український президентом-втікачем Віктором Януковичем. Про це пише американське видання Newsweek з посиланням на інформацію, отриману з Росії Західною розвідкою.

За інформацією видання, зустріч відбулась у серпні 2016 року.

Зазначається, що президент РФ допитувався, чи є докази, що американський політолог Пол Манафорт отримував платежі від Партії регіонів, коли працював в Україні. Манафорт консультував Віктора Януковича під час парламентських та президенстьких виборів. Після цього повернувся в США.

"Після публікації інформації про отримання тодішнім керівником виборчої кампанії Дональда Трампа Полом Марафортом 12,7 мільйонів доларів від Партії регіонів Путін таємно зустрівся з Януковичем біля Волгограду. Янукович запевнив Путіна, що не було ніяких документальних слідів, які показують виплати Манафорту, хоча Путін сказав своєму оточенню, що він не вірить українському президенту", – пише видання.

Нагадаємо, 19 серпня голова кампанії кандидата у президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа Пол Манафорт подав у відставку

Як повідомляло раніше виданні The New York Times, з «чорної бухгалтерії» Пол Манафорт міг отримати $12,7 млн, перебуваючи радником колишнього президента України Віктора Януковича. У НАБУ підтвердили, що серед прізвищ осіб у списку так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів дійсно значиться прізвище Манафорта.