НОВИНИ

У Львівській області виявили нові поклади газу

Відповідну заяву зробив президент Петро Порошенко на відкритті установки з підготовки газу.

На Львівщині нещодавно знайшли нові поклади природного газу. Про це заявив президент України Петро Порошенко, відкриваючи установку з підготовки газу у Стрийському районі на Львівщині.

"Буквально декілька днів тому ми завершили буріння, були знайдені нові поклади українського газу. А це - велике щастя, це перемога, це успіх, це Божа вдача і доказ ефективності діяльності українських енергетиків", - сказав Порошенко.

Читайте також: В Україні достатньо газу для успішного проходження опалювального сезону – Нафтогаз

Президент наголосив, що запуск українського газовидобування є пріоритетом влади.

"Раніше дефіцит "Нафтогазу" був 120 млрд на рік, сьогодні - нуль", - сказав він.

Порошенко підкреслив, що українцям вдалося здобути енергетичну незалежність.

"Ми зараз збільшили долю виробництва атомної енергетики, яка створює умови, щоб українське виробництво було конкурентоспроможним. Накопичили достатню кількість вугілля. І усі розмови про те, що у нас будуть взимку віялові відключення, що Україна взимку залишиться без тепла і без вугілля, українці не будуть мати достатньо газу у своїх підземних сховищах - закінчилося це все, у 2014 році. І ми незважаючи на війну побудували економічно міцну незалежність нашої держави", - заявив президент.

Зазначимо, що Український гідрометеорологічний центр прогнозує, що опалювальний сезон, з точки зору температурних умов, в Україні триватиме 160-180 днів.