НОВИНИ

В аеропорту "Бориспіль" пройшли масштабні навчання спецпідрозділу КОРД та прикордонників

Під час курсу бійці опанували планування та проведення спецоперацій, якісний та своєчасний розрахунок необхідних сил і засобів відповідно до ситуації.

У четвер, 3 листопада, у терміналі «F» Міжнародного аеропорту «Бориспіль» пройшли масштабні навчання підрозділу особливого призначення Національної поліції України КОРД (Корпус оперативно-раптової дії) та мобільного прикордонного підрозділу «Дозор» Державної прикордонної служби України. Про це інформує прес-центр Міністерства внутрішніх справ.

За задумом спецоперації, на території аеропорту мала відбутися зустріч лідерів двох  транснаціональних організованих злочинних груп.

"Планувалася також присутність невстановленого торгівця зброєю. Один із злочинців у супроводі охорони прибув чартерним рейсом з РФ до Києва, де на нього чекали інші зловмисники. Завданням мобільного підрозділу Держприкордонслужби було затримання ватажка російського злочинного групування. У  цей час бійці двох штурмових груп спецпідрозділу поліції КОРД затримували інших злочинців, які прибули до приміщення аеропорту. Під час спецоперації важливо було зберегти життя всіх бійців спецпідрозділів, підозрюваних, свідків та докази, що можуть бути використані під час судового переслідування", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що всі спецпризначенці пройшли курс з планування операцій під керівництвом експертів  спецпідрозділу FAST Адміністрації боротьби з незаконним обігом наркотиків Департаменту юстиції США.

Згідно з текстом, під час курсу бійці опанували планування та проведення спецоперацій, якісний  та своєчасний розрахунок необхідних сил і засобів відповідно до ситуації.

"Програма навчань складалася з теоретичного курсу боротьби з тероризмом та організованою злочинністю, тактико-спеціальної підготовки. Спецпризначенці також удосконалили навики володіння вогнепальною зброєю та надання невідкладної медичної допомоги," – зазначили у МВС.

Дивіться також: «Рубіж - 2016»: інженерні підрозділи ЗС України за 2 години навели понтонно-мостову переправу довжиною 560 метрів

Нагадаємо, 18 жовтня​ у Збройних Силах України по всій території України розпочалися стратегічні командно-штабні навчання “Рубіж–2016”