НОВИНИ

Путін прибув до окупованої Ялти на "форум дій" по Криму

На анексованому півострові форум триває вже другий день.

Президент Росії Владімір Путін прибув 26 жовтня до окупованої Ялти для участі в "Загальноросійському народному форумі по кримських справах". Про це інформують російські ЗМІ.

Зазначається, що під час форуму мешканка Керчі поскаржилася президенту РФ на те, що терміни будівництва моста через Керченську протоку і пов'язані з цим плани щодо відселення людей з району будівництва не виконуються. У зв’язку з цим Путін порадив "главі Криму" Сергію Аксьонову організувати онлайн-трансляцію в його робочий кабінет з будівництва моста.

Зазначається, що "Форум дій. Крим", в якому мають взяти участь 350 осіб, проходить в окупованій Ялті з 25 по 26 жовтня. Оновні теми форуму – питання енергетики і газопостачання, розвиток сільського господарства та інших перспективних напрямків.

Нагадаємо, 9 вересня міністр оборони Росії Сєргєй Шойгу прилетів у анексований Крим для участі в ключовому етапі військових навчань «Кавказ 2016». МЗС України у зв’язку з цим візитом надіслало ноту протесту російському зовнішньополітичному відомству.