Президент Росії Владімір Путін прибув 26 жовтня до окупованої Ялти для участі в "Загальноросійському народному форумі по кримських справах". Про це інформують російські ЗМІ.

Зазначається, що під час форуму мешканка Керчі поскаржилася президенту РФ на те, що терміни будівництва моста через Керченську протоку і пов'язані з цим плани щодо відселення людей з району будівництва не виконуються. У зв’язку з цим Путін порадив "главі Криму" Сергію Аксьонову організувати онлайн-трансляцію в його робочий кабінет з будівництва моста.

Зазначається, що "Форум дій. Крим", в якому мають взяти участь 350 осіб, проходить в окупованій Ялті з 25 по 26 жовтня. Оновні теми форуму – питання енергетики і газопостачання, розвиток сільського господарства та інших перспективних напрямків.

Нагадаємо, 9 вересня міністр оборони Росії Сєргєй Шойгу прилетів у анексований Крим для участі в ключовому етапі військових навчань «Кавказ 2016». МЗС України у зв’язку з цим візитом надіслало ноту протесту російському зовнішньополітичному відомству.