НОВИНИ

СБУ перевіряє інформацію про злом українськими хакерами пошти помічника Путіна

Раніше інформацію підтвердив радник глави МВС Антон Геращенко.

У Службі безпеки України відмовилися коментувати інформацію про нібито злом групою українських хакерів пошти помічника президента Російської Федерації Владіслава Суркова і оприлюднення його листування щодо дестабілізації ситуації в Україні.

«Я б не хотів зараз коментувати це питання. Можу сказати, що ми в курсі того, що відбувається. Сьогодні на нараді за вказівкою Василя Грицака (глави СБУ – Ред.) порушували в тому числі це питання», – сказав радник глави СБУ Юрій Тандіт журналістам 25 жовтня у Києві.

Як повідомлялося, 24 жовтня народний депутат з фракції «Народний фронт», радник голови МВС України Антон Геращенко підтвердив факт злому групою українських хакерів «КіберХунта» пошти помічника президента Російської Федерації Владіслава Суркова.

Раніше в цей день на сайті «КіберХунта» було оприлюднено повідомлення про те, що українські хакери отримали доступ до листування помічника президента Росії Суркова, в якій йдеться про дострокові президентські і парламентські вибори в Україні.

На сайті «КіберХунти» також були оприлюднені документи, які містять плани заходів щодо дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні, інформаційної дискредитації президента України Петра Порошенка і його оточення, плани з просування федерального статусу Закарпатської області України, а також по використанню Угорщини та Румунії для вирішення завдань щодо України.

Нагадаємо, раніше американський хакер на прізвисько "Блазень" (The Jester) зламав сайт Міністерства закордонних справ Росії.