НОВИНИ

Франція вимагає від РФ припинення бомбардування Алеппо

Еро зазначив, що припинення вогню є «єдиним способом, яким гуманітарна допомога може дістатися населення, яке її потребує, єдиним способом відновлення переговорів».

Франція наполягає, аби Росія та Сирія припинили масові бомбардування в Алеппо задля уможливлення доставки гуманітарної допомоги постраждалому населенню та відновлення миру в регіоні. На цьому наголосив міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро, повідомляє АР.

«Міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро закликав покінчити з масовими бомбардуваннями в Алеппо російськими та сирійськими урядовими силами та дозволити доставку гуманітарної допомоги населенню і відновити мирні зусилля щодо ситуації в Сирії», – йдеться в повідомленні.

Еро зазначив, що припинення вогню є «єдиним способом, яким гуманітарна допомога може дістатися населення, яке її потребує, єдиним способом відновлення переговорів».

Нагадаємо, запеклі бої почалися в обложеному сирійському місті Алеппо після того, як у суботу завершився триденний режим припинення вогню.

Раніше повідомлялося, що ООН не змогла провести евакуацію мирних жителів з Алеппо.

Перед цим у зверненні до Генеральної асамблеї ООН міжнародна правозахисна організація Amnesty International повідомила, що сирійська авіація при підтримці російських ВКЗ у Алеппо має намір за допомогою бомбардувань домогтися того, щобмісто знелюдніло, і встановити там свій контроль.

Зазначимо, у Алеппо вранці в четвер, 20 жовтня, почалася «гуманітарна пауза»

За словами російської сторони, ця пауза введена для того, щоб дати можливість цивільним жителям і повстанцям покинути місто, яке перебуває в облозі.

У США рішення РФ про «гуманітарну паузу»​ в Алеппо назвали запізнілим. ООН заявила, що вітає будь-яку паузу у військових діях в Алеппо.

Пізніше стало відомо, що гуманітарні коридори, створені для евакуації цивільного населення з Алеппо, були обстріляні з снайперської і стрілецької зброї.

Зазначимо, Рада Федерації Росії 12 жовтня схвалила безстрокову воєнну інтервенцію в Сирію.