НОВИНИ

В окупований Крим прибула делегація китайських підприємців

Китайці збираються пробути на окупованому півострові тиждень, відвідати Ялту, Алушту та інші міста.

На територію окупованого Криму приїхала делегація китайських підприємців із 55 осіб. Про це повідомляє підконтрольна окупантам телерадіокомпанія "Крим".

Згідно з текстом, мета учасників делегації – дізнатися, які проекти вони можуть реалізовувати на території окупованого півострова. За інформацією видання, вони планують з'ясувати умови роботи в Криму, законодавчу базу і т. д.

Читайте також: Окупований Крим відвідав урядовий літак Татарстану

Китайці збираються пробути на окупованому півострові тиждень, відвідати Ялту, Алушту та інші міста. Всі вони в Криму вперше.

Зазначається, що нещодавно "делегація з Криму", згідно з текстом, теж  їздила в КНР, де "обговорювала з місцевими жителями туризм і сферу освіти".

Як повідомлялося, 14 жовтня до Криму прибула група місцевих італійських депутатів та бізнесменів, що належать до однієї маргінальної партії Lega Nord («Ліга півночі»). Уряд Італії звертався з офіційним листом до ініціаторів цієї поїздки, в якому поінформував про її недоцільність та недоречність з огляду на існуючі європейські санкції проти Росії та санкції за порушення в'їзду або торгівлі з Кримом.

Нагадаємо, 29 липня в Крим вкотре прибула делегація французьких депутатів на чолі з членом Національних зборів Франції, екс-міністром транспорту Франції Тьєррі Маріані. Міністерство закордонних справ Франції заявило, що жоден візит або заява депутатів не може відображати офіційну позицію країни, і що Франція не визнає анексії Криму.

Раніше у Європарламенті засудили візит французьких депутатів до окупованого Криму. Також повідомлялося, що Франція відмовила від візиту до Криму двох сенаторів, а решті не дала грошей на поїздку.

На порталі Міністерства закордонних справ Франції 1 серпня опублікували коментар про невизнання анексії Криму, незважаючи на подібні візити французьких депутатів.

Крім цього, 30 березня окупований Крим відвідали грецькі підприємці. МЗС Україна рішуче засудило цей візит.