НОВИНИ

У ЗСУ стартували навчання “Рубіж-2016” з відсічі збройної агресії

Навчання триватимуть протягом тижня.

У Збройних Силах України по всій території України розпочалися стратегічні командно-штабні навчання “Рубіж–2016”. Про це у Facebok повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

Згідно з текстом, до проведення навчань залучаються органи військового управління стратегічного та оперативно-стратегічного рівня, а також визначені військові частини (підрозділи) усіх компонентів Збройних Сил України.

"Основною метою підготовки є нарощування спроможностей органами військового управління здійснювати управління угрупуваннями військ (сил) під час операції Збройних Сил з відсічі збройної агресії, протиповітряної оборони з одночасним плануванням подальших дій та застосування стратегічних резервів", – йдеться у повідомленні.

Дивіться також фото з навчань щодо відбиття раптового нападу на аеродром

Зазначається, що під час стратегічного командно-штабного навчання планується відпрацювання практичних дій, зокрема, із проведенням тактичних навчань підрозділів з бойовою стрільбою, переміщенням на значні відстані комбінованим способом із подоланням водних перешкод, виконанням льотно-тактичних завдань, відбиттям повітряного нападу противника тощо. 

Дивіться також фото та відео з навчань артилеристів на Херсонщині

Навчання триватимуть протягом тижня.

Нагадаємо, у вересні на полігоні «Широкий лан» провели навчання з протиповітряної оборони.