НОВИНИ

У США прокоментували рішення РФ про "гуманітарну паузу" в Алеппо

Раніше російські і сирійські військові оголосили, що організують 20 жовтня з 8:00 до 16:00 "гуманітарну паузу" у бомбардуваннях Алеппо для виведення мирних жителів.

Російський план призупинити на 8 годин бомбардування Алеппо міг би стати хорошим рішенням, але цього занадто мало. Про це заявив офіційний представник Державного департаменту США Марк Тонер.

Раніше російські і сирійські військові оголосили, що організують "гуманітарну паузу" у бомбардуваннях Алеппо для виведення мирних жителів.

Зазначимо, військові планують провести паузу 20 жовтня з 8:00 до 16:00.

У цей час російські військово-повітряні сили і сирійські війська обіцяють не наносити удари по місту, а мирні жителі наче зможуть залишити місто.

Організація Об'єднаних Націй заявила, що вітає будь-яку паузу у військових діях в Алеппо. Проте офіційний представник організації Стефан Дюжарик зауважив, що ООН закликали до припинення вогню як мінімум на 48 годин, щоб доставити необхідну гуманітарну допомогу.

Зазначимо, Рада Федерації Росії 12 жовтня схвалила безстрокову воєнну інтервенцію в Сирію.

Нагадаємо, на початку вересня США і Росія домовилися про перемир'я в Сирії, яке протрималося лише тиждень. На тлі запеклих боїв за Алеппо США оголосили про припинення переговорів з Москвою.

Авіація РФ почала бомбардування в Сирії 30 вересня 2015 року. До складу авіаційної групи входять понад 50 літаків і вертольотів, включаючи Су-24М, Су-25 і Су-34. Росію вже неодноразово звинувачували в боротьбі не проти терористів ІДІЛ, як було заявлено, а проти сирійської опозиції.