НОВИНИ

Велика Британія привела ВМС у підвищену боєготовність через російські кораблі

Росія планує відправити флот військових кораблів вздовж британського узбережжя на їхньому шляху до Сирії.

Військово-морський флот Великої Британії перебуває у стані підвищеної готовності у зв'язку з відправкою Росією в Середземне море військових кораблів, які пройдуть поблизу британських берегів на своєму шляху до Сирії. Про це повідомляє Daily Mail.

«Королівський флот перебуває у стані підвищеної готовності після того, як стало відомо, що Росія планує відправити флот військових кораблів вздовж британського узбережжя на їхньому шляху до Сирії», – йдеться у повідомленні.

Очікується, що флагман РФ «Адмірал Кузнєцов» і ще сім кораблів пройдуть біля кордону Великої Британії. Перш ніж податися в протоку Ла-Манш, флот проведе навчальні бомбардування на півночі від узбережжя Шотландії.

Флот може прибути до Великої Британії вже на початку наступного тижня, так як вихід суден з морського порту «Сєвєроморськ» очікується у будь-який момент.

Як зазначає видання, для супроводу російських суден уздовж берегів Великої Британії можуть бути відправлені два британських військових кораблі Її Величності «Дункан» і «Річмонд».

Нагадаємо, раніше Національні збройні сили Латвії заявили про наближення кораблів російських ВМС до латвійських берегів.