НОВИНИ

РФ завдала нових ударів по Алеппо: вбито понад 10 людей

Понад 20 повітряних ударів завдали по східній частині міста.

Російські та сирійські літаки 13 жовтня завдали нових повітряних ударів по сирійському місту Алеппо.

Це відбулося за кілька днів до переговорів, спрямованих на припинення вогню у Сирії.

За повідомленням спостерігачів за правами людини у Сирії, що базуються у Лондоні, понад 20 повітряних ударів завдали по східній частині міста, у результаті чого загинули семеро цивільних. У повідомленні спостерігачів також мовиться, що ще чотири людини загинули у результаті артилерійського обстрілу.

Як повідомлялося, 11 жовтня після кількох днів відносного спокою російські літаки відновили важкі бомбардування контрольованої повстанцями східної частини Алеппо. Безпілотник зняв із висоти пташиного польоту руїни Алеппо після бомбардувань.

Нагадаємо, на початку вересня США і Росія домовилися про перемир'я в Сирії, яке протрималося лише тиждень. На тлі запеклих боїв за Алеппо США оголосили про припинення переговорів з Москвою.

Авіація РФ почала бомбардування в Сирії 30 вересня 2015 року. До складу авіаційної групи входять понад 50 літаків і вертольотів, включаючи Су-24М, Су-25 і Су-34. Росію вже неодноразово звинувачували в боротьбі не проти терористів ІДІЛ, як було заявлено, а проти сирійської опозиції.