НОВИНИ

На Львівщині працівника прокуратури затримали на хабарі

здирник вимагав дві тисячі доларів США за вирішення в суді питання про призначення обвинуваченій покарання, що не передбачає позбавлення волі.

Служба безпеки України спільно з представниками Генеральної прокуратури викрили на хабарництві працівника однієї з місцевих прокуратур Львівщини. Про це повідомили у прес-службі СБУ. Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ на сторінці у Facebook.

Зазначається, що здирник вимагав дві тисячі доларів США за вирішення в суді питання про призначення обвинуваченій покарання, що не передбачає позбавлення волі.

Оперативники спецслужби затримали вимагача під час одержання неправомірної вигоди.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що правоохоронці викрили на хабарі 10 тисяч гривень одного з керівників райвідділу поліції Кременця, що на Тернопільщині.

Крім того, напередодні на Запоріжжі затримали прокурора, який вимагав у фермера 175 тис. грн. Також раніше співробітника Генеральної прокуратури України затримали на хабарі в 200 тисяч доларів.

Також повідомлялось, що 11 жовтня 2016 року, інспектора дозвільної системи Центрального відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області було затримано за вимагання хабара у розмірі 6 тисяч гривень.