НОВИНИ

З бази розшуку МВС прибрали екс-міністра екології Злочевського

При натисканні на гіперпосилання, за яким раніше була картка, видається помилка.

Колишнього міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського прибрали з бази розшуку МВС. Про це свідчать дані в реєстрі розшукуваних осіб на сайті Міністерства внутрішніх справ.

При натисканні на гіперпосилання, за яким раніше була картка, видається помилка 404 і надпис «дана сторінка відсутня».

Нагадаємо, раніше Печерський районний суд Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру припинити розшук екс-міністра екології Злочевського.

Таке рішення ухвалил суддя Світлана Шапутько, на підставі того, що Злочевському не було повідомлено про підозру з дотриманням всіх процедурних моментів, таким чином, він не може бути оголошений в розшук.

Генпрокуратура оголосила в розшук колишнього міністра екології та природних ресурсів Миколу Злочевського 16 січня 2015 року. Злочевському було висунуто звинувачення у незаконному збагаченні.

Раніше повідомлялося, що Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України та наклав арешт на 20 газових свердловин компанії «Еско-Північ» Злочевського. 

7 липня стало відомо, що Генеральна прокуратура України розпочала розслідування нової "газової схеми", до якої причетний екс-міністр екології уряду Миколи Азарова Микола Злочевський.

Згодом Печерський районний суд Києва наклав арешт ще на 14 свердловин ТОВ «Парі», що належить Злочевському.

Микола Злочевський є власником групи Burisma Holdings, яка володіє кількома українськими видобувними компаніями і низкою дозволів на розробку родовищ вуглеводнів.