НОВИНИ

Аваков заявив про передачу НАБУ кількох аркушів «чорної каси» Партії регіонів

Йдеться про кілька листів оригіналів «чорної бухгалтерії ПР».

МВС передає в Національне антикорупційне бюро кілька оригінальних листів так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. Про це у Twitter повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«Сьогодні передаємо НАБУ виявлені МВС кілька листів оригіналів «чорної бухгалтерії ПР». Важливо дотискати і вичищати політичний бруд!» – написав він.

Глава МВС виклав фото кількох рукописних листів.

Як повідомлялося, 28 травня екс-заступник голови СБУ Віктор Трепак розповів, що передав до Національного антикорупційного бюро документи, які засвідчують незаконні грошові операції у рамках Партії регіонів на суму $2 млрд. За його словами, серед фігурантів цих матеріалів – посадові особи найвищого рівня, міністри та керівники відомств, народні депутати, відомі політики, громадські діячі, представники міжнародних організацій, судді, у тому числі найвищих судових інстанцій.

Згодом голова НАБ Артем Ситник підтвердив отримання документів. Бюро розпочало розслідування за цим фактом.

Також нагадаємо, голова НАБ уточнив, які саме документи передав у бюро генерал Трепак, зазначивши, що йдеться про 841 аркуш із записами за 2008-2012 роки. Ситник також попередив про загрозу життю фігурантів записів із «чорної каси» Партії регіонів, а також розповів про перспективи документів як доказів у суді. «Ці документи можуть мати доказове значення разом з іншими доказами у разі проведення експертизи почерку та інших слідчих дій», - сказав тоді Ситник.