НОВИНИ

Питання надання українцям безвізу перебуває на етапі остаточного вирішення – єврокомісар

Ган запевнив Парубія, що активно сприяє наданню Україні безвізового режиму з країнами ЄС.

Питання надання Україні безвізового режиму перебуває на остаточному етапі. Про це заявив комісар Євросоюзу з питань розширення та європейської політики сусідства Йоханнес Хан на зустрічі зі спікером Верховної Ради України Андрієм Парубієм, повідомляє Парубій у Тwitter.

«Єврокомісар Хан запевнив, що питання надання Україні безвізового режиму перебуває на етапі остаточного вирішення», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Хан запевнив Парубія, що активно сприяє наданню Україні безвізового режиму з країнами ЄС.

«Питання безвізового режиму – це питання символічне, коли всі громадяни України зможуть почуватися вільними громадянами вільного світу», – зазначив Парубій.

Читайте також: У МЗС розповіли про подальші кроки ЄС щодо безвізу для українців

Нагадаємо, 30 серпня стало відомо, що в Європарламенті зареєстрували проект резолюції щодо безвізу для українців.

25 серпня глава представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський заявив, що Україна виконала для надання безвізового режиму з ЄС усі умови, крім запровадження електронного декларування.

Як повідомлялося, 19 серпня президент України Петро Порошенко висловив упевненість, що Євросоюз надасть безвізовий режим для українців у найближчі тижні.

20 квітня Єврокомісія рекомендувала Європарламенту і Раді Європейського союзу надатибезвізовий режим громадянам України. Комісар Європейського союзу з питань політики сусідства та розширення Йоханнес Хан впевнений у прийнятті ЄС рішення про лібералізацію візового режиму до жовтня.