НОВИНИ

У МВС Німеччини розповіли, скільки потенційно небезпечних ісламістів перебувають в країні

Влада ФРН встановили наявність 360 чоловік, які готові надавати екстремістам допомогу в здійсненні передбачуваних злочинів.

На території Німеччини зараз перебувають не менше 520 послідовників радикального ісламу, що представляють можливу небезпеку для суспільства Про це заявив глава МВС країни Томас де Мезьєр, передає німецька газета Bild.

"Особи, потенційно представляють небезпеку громадської безпеки - індивіди, щодо яких існують підкріплені фактами припущення, що вони можуть робити значні, політично мотивовані злочини. Їх число - 520 осіб - багато як ніколи", - сказав міністр.

Він уточнив, що влада ФРН встановили наявність ще 360 чоловік, які готові надавати екстремістам допомогу в здійсненні передбачуваних злочинів.

За словами міністра, небезпеку становлять як терористичні формування, що діють за межами ФРН, так і радикальні одинаки, які вже можуть знаходитися в Німеччині. При цьому силам правопорядку важче виявляти екстремістів, що діють поодинці.

18 липня 17-річний афганський біженець, озброєний ножем і сокирою, напав на пасажирів поїзда Тройхтлінген - Вюрцбург. Чотири людини були серйозно поранені. Нападник був убитий силами правопорядку. Угруповання "Ісламська держава" взяла на себе відповідальність за цей напад.

24 липня 27-річний виходець з Сирії підірвав себе в німецькому місті Ансбах. Постраждали 12 осіб, єдиним загиблим виявився сам підривник. З'ясувалося, що підірвався приносив клятву на вірність ІД.

Нагадаємо, Федеральний уряд Німеччини затвердив нову концепцію цивільної оборони, запроновану міністром внутрішніх справ Томасом де Мезьєром.