Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
25 серпня, 2016 15:10   ▪   Версія для друку

Державний архів опублікував документи українських емігрантів

Опубліковані архівні документи щодо діяльності українських політичних діячів, вчених та публіцистів.

Центральний державний архів з нагоди 25-ї річниці незалежності України презентував документальну он-лайн виставку «Вірні сини й дочки України». 

На виставці експонують архівні документи щодо діяльності українських громадсько-політичних діячів, вчених, публіцистів, які були змушені виїхати за межі батьківщини. Їх можна переглянкти на сайті архіву.

Зокрема, представлено документи щодо діяльності Михайла Грушевського, Павла Скоропадського, Симона Петлюри, Євгена Коновальця, Августина Волошина, Андрія Мельника, Миколи Капустянського, Олега Штуль-Ждановича, Андрія та Микола Лівицьких, Дениса та Марії Квітковських, Наталії Пазуняк, Миколи Плав’юка та інших.

Окрім документів також представлено добірку їх публікацій в іноземних україномовних виданнях.

Нагадаємо, електронний архів Українського визвольного руху опублікував колекцію документів із архіву Анатолія Чуріна – співробітника МГБ – КГБ, який у 1940-х –1950-х рр. займався ліквідацією українського націоналістичного підпілля у Волинські області. 


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено