НОВИНИ

Представнику Великої Британії вибрали посаду в Єврокомісії

Джуліан Кінг відповідатиме за союз безпеки ЄС.

Голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер оголосив у вівторок про намір призначити членом ЄК, відповідальним за союз безпеки ЄС, кандидата в єврокомісари від Великої Британії Джуліана Кінга. Про це повідомили у заяві від імені Юнкера.

"11 липня голова Юнкер мав бесіду з сером Джуліаном Кінгом, кандидатом від Сполученого Королівства на пост комісара на заміну колишньому комісарові лорду Хіллу. На основі цього голова Комісії оголосив сьогодні про свій намір довірити портфель союзу безпеки серу Джуліану Кінгу", - йдеться в заяві.

У документі пояснюється, що новий єврокомісар з безпеки відповідатиме за реалізацію європейської програми в галузі безпеки, прийнятої Європейською комісією 28 квітня 2015 року.

Він повинен буде сприяти заснуванню операційного та ефективного союзу безпеки, як це було оголошено Єврокомісією 20 квітня 2016 року в повідомленні про європейську програму в області безпеки.

Нагадаємо, під час референдуму 51,9% британців проголосували за вихід Великої Британії з ЄС (Brexit). Переговори про вихід розпочне новий уряд країни на чолі з Терезою Мей.