НОВИНИ

У США бізнес попередили про ризики співпраці з Росією

У Держдепі пояснили, що це пов'язано з економічними обмеженнями, які ввели США та ЄС проти РФ.

Адміністрація Сполучених Штатів попередила представників американського бізнесу, який веде свої справи за кордоном, про наявність ризиків роботи з російськими компаніями через санкції, введені проти РФ після початку її агресії в Україні. Про це заявив у вівторок заступник речника Державного департаменту США Марк Тонер.

"Ми продовжуємо чітко заявляти у нашій спільній роботі з американськими компаніями нашу позицію щодо існування ризиків – як економічних, так і репутаційних, що стосуються ведення справ із Росією", - зазначив представник зовнішньополітичного відомства США.

Він пояснив, що це пов'язано з економічними обмеженнями, які ввели США та ЄС проти Росії.

"Шляхом застосування наших комбінованих санкцій, зменшення дипломатичних зв'язків ми посилаємо чіткий сигнал Росії та її керівництву, що вони мають виконувати свої зобов'язання за Мінськими угодами та припинити окупацію Криму", - підкреслив Тонер.

Водночас, він наголосив, що США і Росія можуть мати конструктивну співпрацю, зокрема, щодо Сирії та в інших питаннях і знаходити спільні точки дотику.

"Але не повинно бути помилки в тому, що ми не згодні з їхніми діями в Україні", - заявив представник Держдепу.

Нагадаємо, на початку березня ЄС продовжив санкції проти низки російських високопосадовців та компаній через порушення територіальної цілісності України.

Також зазначимо, що президент США Барак Обама, а також лідери Данії, Швеції, Ісландії, Норвегії та Фінляндії на саміті у Вашингтоні дійшли згоди щодо необхідності продовження санкцій проти Росії.