НОВИНИ

У БПП заявили про входження до фракції низки нардепів

Наразі у приміщенні парламенту оголошено про входження до фракції Ірини Суслової.

Низка позафракційних народних депутатів, зокрема виключених із "Самопомочі", виявили бажання вступити до лав фракції "Блоку Петра Порошенка". Про це заявили кілька народних депутатів від БПП.

Зокрема, точно відомо, що до БПП увійшла колишня член фракції "Самопомочі" Ірини Суслова. Про це оголосив головуючий на засіданні парламенту в середу, 30 березня, віце-спікер Андрій Парубій. У свою чергу, нардеп від БПП Мустафа Найєм повідомив, що до фракції також приєдналися Ганна Гопко та Павло Кишкар (обидва екс-"Самопоміч").

Окрім того, інший член БПП Сергій Лещенко на сторінці у мережі Facebook спрогнозував уходження до фракції ще низки нардепів.

«Почав реалізовуватися сценарій, про який я говорив – «добити» фракції БПП і НФ позафракційними, щоб збільшити чисельність двох фракцій до 226 і вивести з гри Тимошенко. Ірина Суслова (яку виключили з «Самопомочі») вступила у фракцію БПП. Прогнозую, що в БПП вступить і колишній радикал Вітко, якого Ляшко не зміг позбавити мандата. Також ходять чутки, що тягнуть в БПП виключених з «Самопомочі» Гопко, Пташник, Єднака, Кривенко, Кишкаря. Також ведуть переговори з Балогами (а їх в нинішній Раді аж четверо) і депутатами-мажоритарниками, які добровільно вийшли з БПП», – написав Лещенко.

Нагадаємо, раніше нардеп від «Народного фронту» Вікторія Сюмар повідомила, що її фракція та БПП ухвалили рішення про спробу створити коаліцію за участі тільки цих двох політсил. Сюмар пояснила це новими вимогами з боку голови фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко. За її словами, для створення коаліції БПП і «Народному фронту» не вистачає близько 10 нардепів.

Також Нагадаємо, раніше Тимошенко озвучила вимоги для своєї участі у коаліції.

Як повідомлялося, 29 березня в Раді зачитали заяву «Радикальної партії» про вихід із коаліції.

Також нагадаємо, парламентська фракція "Об'єднання «Самопоміч» ухвалила рішення про вихід зі складу коаліції «Європейська Україна».

Крім того, фракція ВО "Батьківщина" вийшла з коаліції.

Також із коаліції вийшли депутати міжфракційного об’єднання «Народний контроль» Дмитро Добродомов, Олег Мусій та Богдан Матківський. Згодом про вихід із коаліції заявили Сергій Каплін та Олександр Сугоняко.