Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
30 березня, 2016 08:54   ▪   Версія для друку

Полторак анонсував початок масштабних кадрових чисток у Міноборони

За словами міністра, штат відомства занадто роздутий, і це шкодить ефективності роботи.

Міністр оборони Степан Полторак прийняв рішення щодо оптимізації штатної структури Міністерства оборони України та перегляду функціональних обов’язків офіцерів міністерства. Про це йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці глави Міноборони.

«Мушу визнати, що неможливо працювати ефективно при такому роздутому штаті – 770 посад лише у Міністерстві оборони України. У нас забагато людей, які за своїми здібностями просто не можуть приймати рішення, а знаходяться ці люди на відповідальних посадах. Тому, ретельний аналіз виконавської діяльності, аудит функціональних обов’язків на предмет відсутності дублювання функцій та аудит нормотворчої бази – ось основні кроки реформ», – повідомив Полторак.

Міністр наголосив, що система, яка існує зараз – не працює.

«Саме зважаючи на ці факти, я прийняв рішення щодо оптимізації чисельності Міністерства, паралельно буде йти робота по інших органах управління», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, прийняття рішень щодо оптимізації чисельності особового складу відбуватиметься лише після проведення переатестації кожного офіцера.

«Під час переатестації буде з’ясовано, чи відповідає військовослужбовець займаній посаді, якщо військовослужбовець підтвердить свої професійні здібності, - йому буде запропоновано відповідну посаду, або посаду, яку він займав раніше, або посаду у територіальних органах управління», – наголосив Полторак.

Після підписання Директиви та проведення переатестації особового складу міністр вирішив перерозподілити функціональні обов’язки всіх офіцерів, а також делегувати деякі свої повноваження заступникам міністра та начальникам департаментів.

«Кожен керівник повинен приймати самостійні рішення згідно повноважень, а також нести повну відповідальність за прийняті рішення,» – підкреслив Полторак.

Крім того, як зазначається, під час проведення переатестації військовослужбовці пройдуть випробування поліграфом.

«Ще раз хочу наголосити, що суть оптимізації полягає не у механічному скороченні, а у ґрунтовній роботі щодо перегляду ролі кожного військовослужбовця під час виконання службових обов’язків», – підсумував міністр.

Нагадаємо, у раніше в Міноборони назвали пріоритети діяльності на 2016 рік.

На початку березня міністр оборони поставив завдання керівникам структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу - скласти чіткі помісячні плани проведення заходів реформ.


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено