НОВИНИ

Головний розслідувач злочинів проти Майдану підтвердив загрозу звільнення підозрюваного в озброєнні "тітушок"

За його словами, саботаж розгляду справ у судах має системний характер

Опівночі 27 березня єдиного підозрюваного у справі про видачу зброї зі складів МВС бандитам для розгону Майдану Р.Заворотного звільнять з-під варти. Про це заявив голова управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк в ефірі каналу «112».

«Справу до суду направили три місяці тому, і з того часу суди перекладають один на одного відповідальність за прийняття рішення... Маємо ситуацію, що дійсно о 00:00 обвинувачений буде звільнений з-під варти абсолютно безпідставно», – заявив Горбатюк. 

За його словами, звільнення з-під варти станеться через бездіяльність суддів, а затягування розгляду справ про злочини проти Майдану має системний характер, і такі випадки зустрічаються постійно.

«Так, дійсно, є системне небажання розглядати суддями ці справи, щодо злочинів, здійснених на Майдані. Такі випадки повторюються неодноразово. І цей випадок є таким, що дійсно може призвести до шкідливих наслідків – до безпідставного звільнення з-під варти підозрюваного», - сказав Горбатюк.

Він наголосив, що ГПУ ініціює звернення до Вищої кваліфікаційної комісії суддів про притягнення до відповідальності суддів, які затягували справу щодо підозрюваного Заворотного.

Нагадаємо, раніше активісти повідомили про великий ризик швидкого звільнення з-під варти єдиного затриманого за озброєння "тітушек" під час Майдану.